saglikliyasamhatti
+90 545 303 04 66 / +90 850 303 04 66
Kurumsal
Kurumsal

Faaliyet Alanlarımız:

Optinaturel İlaç & Gıda San. olarak sürekli gelen talepler üzerine 2012 yılı itibari ile faaliyet alanımızı genişleterek farklı marka ve formatlarda ürünlerimizle 5 farklı kanalda sürdürme kararı aldık.

1. Lokman Hekim & Aktar ve Baharatçılar: Tüm Türkiye de Lokman hekim & aktar ve baharatçılarımıza özel ürettiğimiz yüksek kalite standartlarındaki ürünlerimizi Naturel yaşam & Sağlıklı yaşam konsepti ile bölgesel bayilerimiz aracılığı ile tüketicilerimize sunmaktayız.
2. Doktor-Eczane-Ecza Depoları: Doktor, eczane ve ecza depolarına yönelik çalışmalarımız doğal ve sağlıklı ürünler bazında devam etmektedir.
3. Ulusal ve Yerel Marketler: Marketler için ürettiğimiz özel markalı ürünlerimiz ve 
şirket portfolyosuna uygun yüksek kalite standartlarında ve kabul görmüş markaların bölgesel bayiliklerini alarak çalışmalar yapmaktayız.

4. Ulusal ve Yerel Anne Bebek mağaza işletmeleri: Anne ve bebeklere özel doğal ve sağlıklı ürünler bazında devam etmektedir.

5. Web Satış(E-ticaret) Sayfası:  Optinaturel İlaç ve Gıda san. olarak Türkiye’nin farklı noktalarından ürünlerimizi internet ortamından almak isteyen müşterilerimize www.naturpystore.com.tr adresimizle hizmet vermekteyiz.

 

Vizyonumuz

  İnsan sağlığı için kullanılan doğal ürünler pazarında ulusal ve uluslar arası alanda ilk tercih edilen firma olmak, Kaliteli ve özgün ürünleri tıbbın hizmetine sunmak için sürekli öncü ve yenilikçi yaklaşımlarda bulunmak.

 

Misyonumuz 

 Doğada mevcut olan insan sağlığı için gerekli % 100 doğal tüm kaynakları öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla araştırarak bilimsel veriler ışığında; yaşamın her karesine güç, enerji, zindelik, sağlık katacak ve yaşam kalitesini yükseltecek ürünleri tıbbın ve insanlığın hizmetine sunmak.

Bu Sayfa 6964 kez ziyaret edilmiştir.
Tarih: 25.8.2014 10:18:47
1
© Opti Naturel. 2016 tüm hakları saklıdır.
Pin
Optinaturel İlaç Gıd.Med.San.Tic.Ltd.Şti. ATB(Ankara Ticaret Borsası) İŞ MERKEZİ I Blok No:226 Macunköy - Yenimahalle - ANKARA
+90 545 303 04 66 / +90 850 303 04 66
info@optinaturel.com.tr
Organik ÜrünlerFacebookTwitterInstagramGoogle Play
ankara web tasarım